Strona główna Aktualności Sondaż: 65% Polaków przeciwnych karaniu za marihuanę.
Sondaż: 65% Polaków przeciwnych karaniu za marihuanę.
10.09.2020

65 proc. obywateli naszego kraju jest przeciw karaniu za marihuanę, wynika z sondażu przeprowadzonego przez Kantar. Kilka miesięcy temu odbyła zbiórka mająca na celu sfinansowanie badania, które odłożyło się w czasie ze względu na wprowadzony stan epidemii. Badanie udało się przeprowadzić na początku tego miesiąca. Oto jego szczegółowe wyniki.

Szczegóły na temat badania omówił znany youtuber Metosław, kilkuminutowy film obejrzycie tutaj.

 

 

Świadomość Polaków na temat marihuany, w ciągu ostatniej dekady znacznie wzrosła. Dlatego taki wynik sondażu z pewnością nie zaskakuje nikogo kto reprezentuje szeroko pojęte środowisko konopne. Społeczeństwo już zrozumiało, że konopie nie są takie zła jak się kiedyś o nich mówiło, a karanie więzieniem za ich posiadanie musi się skończyć. Teraz czas na polityków

 

Źródła:

  • weednews.pl
  • https://www.youtube.com/watch?v=wgPfbxdf9Jo&feature=emb_title

Informacje zawarte w artykule nie stanowią reklamy produktów firmy Encann sp. z o.o. sp. k. (dalej: „Encann”) ani nie dotyczą działania tychże produktów. Zawarte w treści artykułu dane, informacje, czy wiadomości ze świata nauki stanowią efekt pracy autora danego artykułu i odzwierciedlenie jego poglądów. Informacje te i poglądy nie mogą być przypisywane firmie Encann. W artykule podano źródła informacji, na bazie których powstał. Firma Encann nie weryfikowała prawdziwości treści artykułu. Artykuł został zamieszczony na stronie firmy Encann w celu popularyzacji ogólnej wiedzy z zakresu tematyki związanej z konopiami siewnymi, nauką i badaniami na ich temat. Niniejsza strona może zawierać przekierowanie do innych stron internetowych i/lub wskazywać źródła informacji zamieszczanych przez podmioty trzecie, niezwiązane z firmą Encann. Korzystając z tych stron internetowych i informacji, użytkownik przyjmuje do wiadomości, że Encann nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za skutki korzystania z nich. Encann nie gwarantuje, że informacje zawarte na wskazanych stronach internetowych są prawidłowe, wyczerpujące, czy dostosowane do potrzeb użytkownika”.

Poprzedni wpis
Następny wpis

Wybrane dla Ciebie